تامین کننده ابزار آلات عمومی صنایع خودروسازی - ttfe.ir - 09125000923
صنایع خودروسازی – ttfe.ir

صنایع خودروسازی

مقاله صنایع خودروسازی و جایگاه آن در اقتصاد ایران:

صنعت خودروسازی ایران  تقریباً از سالهای دهه ۳۰ شمسی، شروع شده است.که با افت و خیزهای  مختلف، در حال حاضر از جایگاه ویژه‌ای از لحاظ پیوندهای بین بخشی، در اقتصاد ایران برخوردار شده است. تلاشهای زیادی در راستای بومی کردن صنعت خودرو در ایران، در سالهای برنامه چهارم عمرانی و بعد از انقلاب اسلامی، صورت پذیرفته است. اما هنوز در مقیاس جهانی، ایران در این زمینه پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نداشته است. سیاستهای پس از جنگ عراق علیه ایران، به گسترش فعالیتهای صنایع وابسته به صنعت خودرو و تعمیق پیوندهایی، بین بخشهای صنعت منجر شد. مطالعه حاضر با استفاده از جدول داده-ستانده سال ۱۳۷۹ صنعت خودرو ، نشان می‌دهد. که صنعت مزبور بطور مستقیم و غیر مستقیم ۴/۲ درصد مجموع ارزش افزوده، فعالیتهای  اقتصادی ایران را به خود اختصاص داده است.

کیفیت خودرو ارتباط تنگاتنگ و رابطه مستقیمی با سطح کیفیت این مجموعه ها، قطعات و مواد اولیه دارد. که غالباً توسط پیمانکاران فرعی و تامین کنندگان قطعات، به تولید کنندگان خودرو عرضه می شود. در نتیجه توان عمکردی تامین کنندگان که شامل تواناییهای فنی. تواناییهای ساخت و تولید. تواناییهای تحویل مواد. تواناییهای کیفیتی و تواناییهای مدیریتی می باشد. به طور مستقیم و غیر مستقیم بر روی کیفیت خودروها تاثیر می گذارد.

تامین تجهیزات فنی اتحاد آماده خدمت رسانی به صنایع خودروسازی:

تامین تجهیزات فنی اتحاد خدا را سپاس می گوید.که در طی نمودن مسیری دشوار و پر از فراز و نشیب در کنار همراهان و همدلان خود توانسته است. با تکیه بر دانایی و توانایی تک تک پرسنل زحمتکش و پر توان توانسته است.که جایگاه خود را در صنعت کشور بازیابد. ولی مطمئناً هنوز در اول راهیم .

تامین تجهیزات فنی اتحاد کلکسیون کاملی از انواع تجهیزات، مورد نیاز پروژه های صنعتی را یکجا گردآورده است. تا مدیران عامل ، مدیران تدارکات ، مدیران فنی و دیگر عزیزان بتوانند. به راحتی هر چه تمامتر کلیه نیازهای خود را سریع، راحت و ارزان تهیه نمایند .