تامین تجهیزات فنی اتحاد

سلام،اینک میخواهیم کمی درباره ما توضیح دهیم.

پس  از سالها تلاش مستمر در عرصه های صنعتی کشور بر آن شدیم. تا تجربیات حاصله را با شما صنعتگران محترم، به اشتراک بگذاریم .

از سال ۱۳۸۲ فعالیتمان را در بازار ابزار یراق تهران، آغاز نمودیم. از همان زمان تصمیم گرفتیم، با توجه به چشم انداز مجموعه.

بوم مدل کسب و کارمان را با توجه به نیازهای کشور، در حال توسعه مان اجرا نماییم .

در فازهای مستمر طی پانزده سال موفق شدیم. با رهنمودهای شما مدیران و صنعتگران دلسوز، تامین تجهیزات فنی اتحاد را به مجموعه ای، قابل اعتماد و اطمینان در کشور معرفی نماییم .

خداوند منان را شاکریم که.

صنایع بزرگی چون : نفت گاز پتروشیمی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع راه سازی و سد سازی ، صنایع سیمان و بتن ، صنایع هوافضا ، صنایع فلزی و  …. به ما اعتماد نمودند. توانسته ایم با کسب بالاترین رضایت، در پروزه های بزرگ کشور انجام وظیفه نماییم .

بخش های مختلف تامین تجهیزات فنی اتحاد، آماده ارائه خدمات در زمینه های ابزارآلات صنعتی ، ابزارآلات جوش و برش ، تجهیزات ایمنی و آتشنشانی،ابزار آلات باغبانی و کشاورزی، ابزارآلات جوشکاری و برشکاری ، الکترودهای آلیاژی و سوپر آلیاژی،ابزار آلات دستی و ابزار عمومی به کلیه صنعتگران عزیز میباشد .

با توجه به گستردگی مجموعه قادریم. خدمات خود را به سرتاسر کشور عزیزمان صادر نماییم.که در چشم انداز ایران ۱۴۰۴ با تکیه به عنایات پروردگار خواهیم توانست. در خارج از مرزهای ایران اسلامی، نیز خدمات و محصولاتمان را ارائه نماییم .

ابزار آلات صنعتی - ابزار آلات دستی - ابزار یراق - 09125000923

توان مندی های ما

ابزارآلات صنعتی
تجهیزات ایمنی و آتش نشانی
تجهیزات جوش و برش
ابزار آلات اندازه گیری دقیق
ابزار آلات دستی